Strategic Partners and Mates of RAW

The 2015-2016 Rural Alive & Well Inc Strategic Partners and Mates of RAW are made up of the following:



Principal Partners








Supporters











   























































T Johnston, Bothwell T Amos S Edwards, Bothwell S Cann, Hollow Tree
M Jones M Mundy, Bothwell M Taylor, Bridgewater M Bradshaw, New Norfolk
M Shepherd, New Norfolk J Gee, Relbia G Jones, Bothwell G Ghantous, Mowbray
G Rusden, Glenorchy E Sonners, Hamilton D McManus, North Hobart A Shearing, Bagdad
T Thompson, Lewisham A Silcora, Burnie A Roach, Hadspen A Wright-Burbury
K Brazendale A Wheeler, Forth A Hart A Eyles, Bothwell
R Smithhurst, Broadmarsh B Triffitt, Parattah C Betts C Williams, Ulverstone
A Walters, South Springfield M Barham, Kempton D Sowerby, Midway Point D Jackson, Launceston
S Larder, Ouse P Downham, Ouse D Price, Otago N Hayes, Forcett
J Lovell, New Norfolk J Mays, Blackmans Bay J Jakobovski, Bellerive T Jones, Bothwell
J Downie, Surfers Paradise A Hoskinson, Bothwell J Jones K Forster, Hobart
K Harland, Mornington K Lovell L Pearce L Page, Bagdad
L Bowerman, Summerhill A Davies, Parattah C Lovell, Bothwell N Sonners, Hamilton
P Westbrook, Bridgewater J Rimon, Bridgewater J Partridge, Launceston R Clark
T Rose, Wynyard D Rossendell, Glenorchy J Fullard, Howrah S Jakobovski
S Czislowski, Goodwood S Triffett, Bothwell V Roberts F Williams, Currie
T Wilson. Longford W James, Claremont Z Silcora, Burnie W Febey, Sheffield
T Martin, Wynyard T Dawkins, Weegena R Hays M Kube, Kingston
M Mitchell, Glenorchy M Eastburn, Newstead L Alderson, Stowport J Warden, Devonport
J Silcora, Burnie G Bailey, Oatlands G Monson, Mole Creek G Nichols, Collinsvale
D Hall D Jones, Ross D Barker, Wynyard C Daniels, Barnes Bay
B Bradburn A Donaghy A Mayne, Kings Meadows A Freeman, Newnham
G Bryan, Ulverstone M Donaghy, New Norfolk A Clift, Shorewell Park A Cornish, Levendale
A Turvey, Buckland A Vincent A Mills, Newstead A Sharp
C Hogue, Berriedale S Scott, Riverside B Wilson B Vanderkop
B Hallett, Nugent J Berrell, Kings Meadows B Casimaty M Phillips, Yorktown
B Simpson, Ulverstone B Klok, Orford B Morice, Frankford B Morgan, Norwood
B Smith, Miandetta C Suna, Wilmot J Westcott, Murdunna C Mason, Warrane
C Little, Forth D Saward, Ulverstone C Hamilton, Ulverstone C Haigh
C Robinson, Austins Ferry C Wickham, Mangalore C Terry, Kingston C Bastick, Prospect
D Crawford, Flinders Island D Bailey, Meander D Amerikanos, East Launceston D Counsell
D Woolley, Triabunna D Haines, Moriaty J Eastley, Devonport E Griggs, Austins Ferry
E Robinson, New Norfolk E Darling, Orford E Lovas E Nixon, Pipers River
W Enniss, Orford B Clarke, Westbury P Wise, Forester F Riseley, Orford
G Oliver, Winnaleah G Cunningham G Johnson G Kavic, Launceston
S Giblin, Orford W Woitkowiak, Sandford H Treweek, Howrah P Howard, Swansea
J Hamilton, Ulverstone J Hughes J Pollard, Orford J King
J Williams, Abbotsham J Shaw J Wilson, Longford J Bignell
J Thompson, Orford J Mollineaux, Orford J McElwee, Newnham J Rollbusch, Youngtown
J Bramich, Deloraine J Jones, Kempton J Cawthorn, Huonville J Neubacher, Spreyton
K Stonjek, Riverside K Hall K Ratcliffe, Dodges Ferry K Burley
K Cardillo, Smithton K Higgs K Kelly, Berriedale K Hutchinson, Moogara
K Beveridge, Taroona K Fletcher, Longford K Cruse, Orford S Laidler, Lymwood
K Armstrong, East Devonport K Lamb J Latham, Newnham L Bailey, Oatlands
L Pyecroft, Perth L Palmer A Hingston, Ulverstone L Hulsman-Cuttriss
L Castle, Triabunna L Deegan, Orford M Lynch, Ulverstone L Richards, Railton
M Hrycyszin, Hadspen M Lawrence M Hayes, Rosetta L Pennicott, Triabunna
M Jackson M Enniss, Orford A Dawkins, Weegena M Hyland, Strahan
M Mansell, Claremont M Chilcott, Scottsdale M Watterson, Bellerive H Nettlefold, Kings Meadows
N Price, Huonville C Walker L Rainsford, Chigwell J Sutcliffe
P Hammond, Swansea S Cockman, Orford A Shanks, Shorewell Park A Blair
R Haigh, Triabunna R Duff, Riana L Groves, Longford M Schramm, Ringarooma
R Wood, Somerset R Kean, Sorell V Pyke, Orford R Roffe, North Hobart
R Tyshing, St Leonards R Driver, Kindred C Stuart, Mount Direction S Cleary, Spring Beach
S Allen, West Moonah S Mantje, Lower Wilmot C Sharmon, Nubeena S McCarthy, Birralee
D Hall S Wilson, Deloraine L Sun T Thomson, New Norfolk
T Matcham B Taylor, Gordon P Pyke, Westbury G Thompson, Ulverstone
T Schindler, East Devonport T Binns, Devonport K Walker, Shorewell Park K Walker, South Launceston
K Spaulding, Latrobe D Smith, Elizabeth Town